Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 16769 hodnocení
5
16436x
4
234x
3
34x
2
15x
1
50x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

MM Avatar autora Milena Milotová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.3.2022
Super.Jsem moc spokojená.
JO Avatar autora Jitka Oherová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.3.2022
Ano, doporučuji.
KF Avatar autora Kamila Filakova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.3.2022
Velmi dobre
SB Avatar autora Simona Barešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.3.2022
EF Avatar autora Eva Fayová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.3.2022
PR Avatar autora Petra Richterová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.3.2022
Rychlost, spolehlivost, ochota. Děkuji
DN Avatar autora Dana Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.3.2022
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.3.2022
Rychlé jednání, ochota.
LU Avatar autora Lenka Uhlířová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.3.2022
Naprostá spokojenost, rychlá komunikace, dodání a zboží kvalitní.
MŽ Avatar autora Marcela Želonková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.3.2022
MJ Avatar autora Marta Juřenová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.3.2022
Spokojenost, super komunikace a rychlé dodání
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.3.2022
Kvalitní zboží, dobré ceny a rychlost dodání.
MK Avatar autora Martina Kovácsová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.3.2022
EK Avatar autora Eva Kučerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.3.2022
Bodu co nejdřív opět objednávat. To znamená o spokojenosti. DĚKUJI
JS Avatar autora Jaroslav Sehnal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.3.2022
Kvalitní zboží, rychlá komunikace a dodání.
MK Avatar autora Milena Kolárová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.3.2022
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.3.2022
Naprostá spokojenost
ZD Avatar autora Zdeňka Děrgelová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.3.2022
JF Avatar autora Jana Fojtová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.3.2022
Hezké oblečení, rychlé dodání.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.3.2022
Kvalitní zboží, rychlé dodání. Ale hodně věcí vyprodaných.

Ovládací prvky výpisu

16801 položek celkem