O nás

Jsme rodinná firma s více než 20 letou zkušeností na českém trhu s oblečením. Tyto bohaté zkušenosti uplatňujeme zejména při posuzování kvality produktů, které Vám, našim zákazníkům, nabízíme ke koupi. V našem sortimentu najdete oblečení pro všechny věkové kategorie, ale nejvíce se specializujeme na dětské oblečení.

Proč nakupovat zrovna u nás? Důvodů je hned několik.

1)      Nabízíme nejlepší ceny na trhu.

Proč? Naší velkou výhodou je, že provozujeme pouze e-shop, čímž se nám, na rozdíl od kamenných obchodů, snižují náklady na provoz (pronájem, zaměstnanci atd.). Zejména tento fakt nám dává prostor pro nejlepší ceny.

2)      Máme vše skladem a máme toho hodně.

Naskladňujeme nové oblečení každý týden, takže dokážeme nabídnout našim zákazníkům velký výběr. Zároveň máme vlastní sklad, takže se Vám zpravidla nikdy nestane, že bychom některý z nabízených produktů teprve objednávali.

3)      Jsme rychlí.

Víme, že se zákazníci vždy těší na objednané zboží, takže je nechceme nechávat čekat. Proto jsme nastavení expedice zboží věnovali mnoho času, abychom jí dovedli k dokonalosti. Na své zboží se tedy u nás můžete těšit v co nejkratší možné době. 

4)      Jsme stále online.

Kvalitní komunikaci považujeme za základ kvalitní služby. Při objednávání oblečení může vzniknout a vzniká řada otázek k zodpovězení. Proto nám můžete psát i volat a my Vám vždy v co nejkratší možné době odpovíme.

5)      Děláme to s láskou a lidsky.

Naše práce nás baví a zákazník je pro nás na prvním místě!

 

Děkujeme Vám, že jste si k nakupování vybrali náš e-shop a věříme, že u nás budete spokojeni.

 

 

                                                                       Miloslava Olšáková, majitelka