Tipy na Vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky, aneb aby i měkké dárky udělaly radost

Vánoce se blíží a rodiče už ve svých tajných skrýších skladují vysněné i méně chtěné dárky pro své ratolesti. Mnozí z nich pro děti nakupují i nové oblečení a praktické dárky, které ale děti příliš neocení. Udělejte to letos jinak a i ty měkké dárky ukrývající teplé ponožky, zimní bundu nebo nové pyžamo, nakupte tak, aby z nich děti měly radost. Máme pro vás pár tipů, jak na to.

 10524                         10671

Oblečení s pohádkovými postavami

Holčičky poslední roky zcela propadly postavičce nádherné Elsy z pohádky Ledové království z Disney dílny. Právě premiéra druhého dílu pohádky jmenující se v originále Frozen letos v zimě dorazí do kin. Premiéra se chystá už na 21. listopadu a krom lístků do divadla jistě uděláte dcerám radost i nějakým originálním kouskem oblečení s motivy pohádky pod stromečkem. V nabídce najdete nádherná dívčí pyžama, tričko s krátkým rukávem nebo teplejší tričko s dlouhým rukávem, které je vytvořeno hned v několika barvách a s různými motivy. Největší úspěch budete pravděpodobně mít s dívčími šaty Frozen.

Pro chlapce budete muset hledat trošku jiné motivy, ale i tady je nabídka velká. Oblíbili si zejména postavu Spidermena, hrdiny z Tlapkové patroly nebo Mickey Mouse. Chlapecké pyžamo se Spidermanem jistě přivolá spoustu dobrodružných snů. Menší uličníci ocení postavičku Mašinky Tomáše na dětské čepici nebo na chlapeckém tričku s krátkým či dlouhým rukávem.

Ponožky a spodní prádlo z pohádky

Stejně tak spodní prádlo, ponožky nebo punčocháče a legíny můžete nakoupit se vzory oblíbených pohádkových postav, takže i těmito zdánlivě neatraktivními dárky můžete udělat velkou radost. Dívčí ponožky Minnie, dívčí kalhotky Minnie nebo dívčí punčocháče s Minnie potěší každou malou holčičku, i přesto že pohádková postava myšky s růžovou mašlí je na světě už skoro sto let.

Chlapecké slipy zase snadno seženete s motivy Mickey Mouse nebo Mašinky Tomáše. Velmi praktická a oblíbená je i chlapecká souprava spodní košilky a slipů s motivem pohádky Auta vhodná na velkou zimu.

Jak dále neudělat chybu při výběru oblečení jako dárek pro děti

I když jsou pohádkové motivy na oblečení u dětí velmi oblíbené, rodiče často pestrobarevné kousky tolik neocení, protože se zdaleka nehodí na všechny příležitosti. Klidně tedy zkuste vybírat i jiné oblečení, ale dělejte to chytře. Dobrou radou je pamatovat na to, co mají děti rády. Zkuste vybírat oblečení v barvách, které děti často a s nadšením nosí, či z jejich oblíbených materiálů. Malé děti taky rády chodí oblečené po vzoru rodičů, takže jim možná udělají radost elegantní šaty podobné těm maminčiným nebo košile jako nosí tatínek.

A pokud pod stromeček chystáte opravdu zimní kousky, můžeme jen doporučit značku KUGO a její stylové zimní bundy vhodné na sport i do školy či propracované chlapecké a dívčí kombinézy.

Krásné Vánoce a nezapomeňte objednávat dárky už nyní, aby vám opravdu stihly dorazit pod stromeček!